Uzmanımıza Danışın

Kapsamlı Değerlendirme

Randevu Alın

Uzmanlarımız

cagdas-karsan

Çağdaş Karsan

M.Sc. Uzm. Dil ve Konuşma Terapisti

1988 yılında İstanbul’da doğdu. Orta Öğretimini Fenerbahçe Kolejinde tamamladıktan sonra Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü kazandı ve buradan “başarı bursuyla” mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Bölümü’nde, Prof. Dr. Öget Öktem Tanör’ün yanında Afazili ve Dizartrili bireylerde dil ve konuşma terapisi yöntemlerini gözlemledi ve uyguladı. Ardından Anadolu Üniversitesi DİLKOM’u (Dil ve Konuşma Bozuklukları Araştırma ve Uygulama Merkezi) kazandı, 3 yıl süreyle Eskişehir’de yüksek lisans yaptı ve…

Devamını Oku

sumeyra-ozturk

Zeynep Şimşek

Uzm.Pedagog

Profesyonel iş yaşamı boyunca ağırlıklı olarak rehabilitasyon merkezlerinde ve özel danışmanlık merkezlerinde özel eğitim gereksinimi olan çocukların eğitimi, ayrıca normal gelişim gösteren çocuklarda davranış problemleri ve ebeveyn danışmanlığı vb. konular üzerine çalıştı. Çocuklara bireysel eğitim verirken aynı zamanda bu sürece çocukların ailelerini de dahil ederek, hem rehabilitasyon hem de danışmanlık merkezlerinde ailelere verdiği eğitimlerle özel çocukların yaşamlarını ailelerine en az bağımlı şekilde sürdürmelerini sağlayan projeleri yönetti. Aynı zamanda özel eğitim kurumlarına personel yetiştirme programlarında da eğitimci olarak görev yaptı.

Devamını Oku

sumeyra-ozturk

Neşe Öztürk

M.Sc. Uzman Dil ve Konuşma Terapisti

1988 yılında Bulgaristan’da doğdu. İlk ve ortaöğretimi İstanbul’da bitirerek 2010 yılında Kocaeli Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünü tamamladı. 2 yıllık öğretmenlik tecrübesinin ardından, 2014 yılında Sofya Kliment Ohridski Üniversitesi’ nde yüksek lisansını tamamlayarak “Dil ve Konuşma Terapisti” ünvanını aldı. Çeşitli rehabilitasyon merkezleri, okullar ve danışmanlık merkezlerinde gözlem ve staj yaparak deneyim kazandı.

Devamını Oku

sumeyra-ozturk

Murat GENÇTÜRK

Özel Eğitim Uzmanı

1983 tarihinde Balıkesir’in Bandırma ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bandırmada tamamladı. 2006 yılında Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 3 yıl müdürlük yetkisiyle sınıf öğretmenliği yaptı. 2010 yılında Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği Sertifikası alarak rehabilitasyon merkezlerinde öğretmenlik yaptıktan sonra 2014 yılında Disleksi eğitmenliği programını tamamlayıp bu alanda çalışmalar ve yazılımlar hazırlamaktadır.

Devamını Oku

sumeyra-ozturk

Samet TOSUN

M.Sc. Uzm. Dil ve Konuşma Terapisti

1990 yılında Amasya’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Amasya’da tamamladıktan sonra 2008 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ni kazandı. Onur öğrencisi olarak mezun oldu. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dil ve Konuşma Terapisi bölümünde yüksek lisansını onur öğrencisi olarak tamamladı.

Devamını Oku

Dil ve Konuşma Terapistlerimiz

Çağdaş Karsan, Uz. Dil ve Konuşma Terapisti
İLETİŞİM

Çalışma Saatleri
Salı-Cumartesi 09:00-18:30

T: +90 (212) 356 77 11
A: Balmumcu Mh. Barbaros Bulvarı Manolya Ap. No:50 D:5 – BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
Telifhakkı © 2014 RETORYA DİL KONUŞMA ve GELİŞİM MERKEZİ
aksan terapisi, artikulasyon terapisi, diksiyon egitimi, dil gecikmesi, dil terapisi, dil ve konusma terapisi, kekemelik tedavisi, kekemelik terapisi, konusma bozuklugu, konusma terapisi, ses bozukluklari, ses terapisi, sesletim terapisi