Uzmanımıza Danışın

Kapsamlı Değerlendirme

Randevu Alın

Anaokulu Danışmanlığı

Çocukların hayatlarında en önemli yere sahip olan ilk okul deneyimlerini yaşadıkları yer şüphesiz anaokullarıdır. Aynı zamanda erken müdahalenin gözlemlenip tespit edileceği yerde yine anaokullarıdır.

Bu nedenle gelişim takibinin, aile ve öğretmen rehberliğinin gerekliliği oldukça büyüktür. Anaokuluna devam eden çocuklar, onların  aileleri ve öğretmenler için ayrı ayrı hizmet verilmektedir.

Çocuklar için, gelişim değerlendirme ihtiyaç görüldüğü takdirde dikkat testi veya zeka  testleri uygulanmaktadır. Çocukların üstün ve desteklenmesi gereken alanlarını belirliyoruz. Aileleri ofisimize davet ederek çocuklarının gelişimleriyle alakalı bilgi vererek çocuğa uygun bir program hazırlıyoruz.

Aileler için, etkili anne baba olmaları çocuklarıyla uygun ortak bir dil geliştirmelerine konusunda yardımcı olmaktayız.

Öğretmenler için ise, sınıf yönetimi becerisi, ailelerle ve çocuklarla doğru ve yerinde bir iletişim kurmalarına yardımcı olmaktayız.

Anaokulları için, talep edildiği takdirde aile görüşmeleri, bireysel görüşmeler ve grup toplantılarıyla çocukları hakkında profesyonel görüşmeler yapmaktayız.

Dil ve Konuşma Terapistlerimiz

Çağdaş Karsan, Uz. Dil ve Konuşma Terapisti
İLETİŞİM

Çalışma Saatleri
Salı-Cumartesi 09:00-18:30

T: +90 (212) 356 77 11
A: Balmumcu Mh. Barbaros Bulvarı Manolya Ap. No:50 D:5 – BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
Telifhakkı © 2014 RETORYA DİL KONUŞMA ve GELİŞİM MERKEZİ
aksan terapisi, artikulasyon terapisi, diksiyon egitimi, dil gecikmesi, dil terapisi, dil ve konusma terapisi, kekemelik tedavisi, kekemelik terapisi, konusma bozuklugu, konusma terapisi, ses bozukluklari, ses terapisi, sesletim terapisi